collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[Yesterday at 08:58:20 PM]


Trevnat nov by Aleksandar Ilievski
[Yesterday at 04:36:54 AM]


Мојот 100л Аквариум by DimitarJ
[October 10, 2018, 02:09:31 AM]


RO za 80 Evra ? by DimitarJ
[October 09, 2018, 12:38:52 AM]


Od Ohrid si ako.... by pocttopus
[October 08, 2018, 11:28:00 AM]


RAZNO by pocttopus
[October 08, 2018, 10:43:05 AM]


Контакт страна/ Kontakt strana/ Contact page - mkreef by pocttopus
[October 06, 2018, 06:08:19 AM]


Domasen Tutun by Baron
[September 26, 2018, 11:08:15 AM]


"The Farewell" by Ivanov Mitko
[September 24, 2018, 11:14:37 AM]


Sreken rodenden by pocttopus
[September 23, 2018, 07:43:53 AM]

Author Topic: Тони - мрестови и парови  (Read 447 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline goch

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Oct 2008
 • Location: Skopje
 • Age: 29
 • Posts: 1359
 • Activity:
  0%
 • Karma: 108
Тони - мрестови и парови
« on: November 20, 2011, 08:29:54 AM »
« Last Edit: February 19, 2012, 01:41:39 PM by AFROMAN »
Goran Manevski

Offline goch

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Oct 2008
 • Location: Skopje
 • Age: 29
 • Posts: 1359
 • Activity:
  0%
 • Karma: 108
Re: Тони - мрестови и парови
« Reply #1 on: November 20, 2011, 08:30:12 AM »
Goran Manevski

Offline goch

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Oct 2008
 • Location: Skopje
 • Age: 29
 • Posts: 1359
 • Activity:
  0%
 • Karma: 108
Re: Тони - мрестови и парови
« Reply #2 on: November 20, 2011, 08:38:11 AM »


Goran Manevski

Offline DimitarJ

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 43
 • Posts: 7205
 • Activity:
  7%
 • Karma: 156
  • LID
Re: Тони - мрестови и парови
« Reply #3 on: November 20, 2011, 12:54:30 PM »
Си се портудил да ни доловиш момент, ама нема добро светло за да се прикаже убавината на рибите.
Овде треба прво убаво да се осветлат аквариумите па потоа да се фотографира.
Инаку кој не видел во живо, неможе да ја види вистинската убавина на ова мини мрестилиште.

Offline goch

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Oct 2008
 • Location: Skopje
 • Age: 29
 • Posts: 1359
 • Activity:
  0%
 • Karma: 108
Re: Тони - мрестови и парови
« Reply #4 on: November 20, 2011, 12:56:04 PM »
Така е Димитар, многу слабо светло, се гледа разликата помеѓу сликите од големиот добро осветлен аквариум и помаливе помалку осветлени аквариуми.
Goran Manevski

Offline tiggaz

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: Aug 2011
 • Location: Skopje
 • Age: 34
 • Posts: 632
 • Activity:
  0%
 • Karma: 64
  • eHost Mk
Re: Тони - мрестови и парови
« Reply #5 on: November 20, 2011, 01:09:31 PM »
pa nekje da priznae deka e drvo za fotografija.
Are you reaching your potential?

Offline goch

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Oct 2008
 • Location: Skopje
 • Age: 29
 • Posts: 1359
 • Activity:
  0%
 • Karma: 108
Re: Тони - мрестови и парови
« Reply #6 on: November 20, 2011, 01:18:23 PM »
 boske Хејтерче. 58805
Goran Manevski