The first post content
Не се бара најубава и најквалитетна слика, туку аквариум така да и слика од телефон ќе заврши работа.

Слики можете да праќате до 15 Јануари 2015 и после ќе се гласа.

Сликите мора да бидат 800x600 и со потпис на десен долен агол инаку нема да се прифатат.

Минатогодишни слики нема да се признаат.

Аквариумите ќе се поделат на 5 категории, дискус, билни, малави/тангањика, општествени, јужно амерички циклиден и морски аквариуми.

Материјални награди нема да има. Како антикризна мерка ќе се доделат само признанија од  56048575.

Link

Members choice / Избор на членовите > Аквариум на месецот/Akvarium na mesecot

АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2014

(1/13) > >>

AFROMAN:
Не се бара најубава и најквалитетна слика, туку аквариум така да и слика од телефон ќе заврши работа.

Слики можете да праќате до 15 Јануари 2015 и после ќе се гласа.

Сликите мора да бидат 800x600 и со потпис на десен долен агол инаку нема да се прифатат.

Минатогодишни слики нема да се признаат.

Аквариумите ќе се поделат на 5 категории, дискус, билни, малави/тангањика, општествени, јужно амерички циклиден и морски аквариуми.

Материјални награди нема да има. Како антикризна мерка ќе се доделат само признанија од  56048575.

Ivica11:
[Login or Register]
Еве го мојот аквариум погорниот пост може да се одстрани

grujo:
jas iako ne mnogu aktiven (skoro ic) vo poslednive 5-6 meseci go bojkotiram ovoj izbor od pricina so mene ne mi bese dodeleno priznanieto od minatata godina so bese od ogromno znacenje I povredno od bilo kakva druga nagrada .
se izvinuvam na off topic

Dačo:

[Login or Register]


Eve i edna slika od mojot aq.
Pozdrav

Uran:

--- Quote from: grujo on January 06, 2015, 04:37:49 AM ---jas iako ne mnogu aktiven (skoro ic) vo poslednive 5-6 meseci go bojkotiram ovoj izbor od pricina so mene ne mi bese dodeleno priznanieto od minatata godina so bese od ogromno znacenje I povredno od bilo kakva druga nagrada .
se izvinuvam na off topic

--- End quote ---

Aman be grujo, zato te nema??

AJ da vidime sto e so ovj problem, afroman mi se cini organizirase, neka se izjasni

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version