collapse

* Prebaruvanje


Author Topic: ZAM- Da ili NE  (Read 2612 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mile

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Feb 2010
 • Location: Skopje
 • Age: 41
 • Posts: 324
 • Karma: 8
Одг: ZAM- Da ili NE
« Reply #60 on: April 20, 2012, 08:38:52 AM »
Uplateno i od mene

vsutarov

 • Guest
Одг: ZAM- Da ili NE
« Reply #61 on: April 20, 2012, 10:47:51 AM »
Od mene isto

Offline DimitarJ

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 42
 • Posts: 7114
 • Karma: 152
  • eSoft solution
Одг: ZAM- Da ili NE
« Reply #62 on: April 20, 2012, 12:52:38 PM »
Скенирано и пратено на zamakvapark@yahoo.com

slika
Каква слика?

Offline zalxov

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: May 2011
 • Location: с.Таринци - Штипско
 • Age: 33
 • Posts: 1073
 • Karma: 42
Одг: ZAM- Da ili NE
« Reply #63 on: April 20, 2012, 01:03:07 PM »
Скенирано и пратено на zamakvapark@yahoo.com

slika
Каква слика?

od tebe :) za clenskata
Спијат ли рибите?

Offline ADZI

 • aquamaniac
 • ******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Skopje, MACEDONIA
 • Age: 36
 • Posts: 2222
 • Karma: 25
Re: ZAM- Da ili NE
« Reply #64 on: February 16, 2017, 11:21:24 AM »
Дечки живо ли е чудово, има ли шанси да се активира. Денешно време ептен ин е да се има невладина. Плус регистрацијава е на Македонија, да се пријавиме за грантови можеме.
Ај ако не сте размислувале да промозгајте малце, знам дека падна товар на Прчо уран љубе тогаш, ама сеа глеам сите се попаметни (остарени де :) )

Ај на дружба некоја да зборнеме

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 51
 • Posts: 12166
 • Karma: 469
  • AquaPark
Re: ZAM- Da ili NE
« Reply #65 on: February 16, 2017, 10:40:53 PM »
ozivi go adzijo, ti si u vlada majkata, ne ti teknue da pomognes  basd
Koj gi slusa ribite koga placat ??     http://mkreef.blogspot.com

Offline ivica74sk

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 43
 • Posts: 11152
 • Karma: 375
Re: ZAM- Da ili NE
« Reply #66 on: February 17, 2017, 09:01:48 AM »
 Аџи откако те нема не се сменило многу нешто. Идејава ти е супер особено сега кога е актуелно да се има невладина. Не знам каков и е статусот моментално на ЗАМ и ако не е згасната дај предлог како и од кои фондови мислиш дека може да влечеме. Искрено за какви се ствари зимаат пари нашава е меѓу посериозните. Обуки од областа на акваристиката или нешто со призвук на екологија на водите е секогаш актуелно и интересно.Може еден дел да оди на едукативни нагледни средства, муабетот за јавен аквариум сме го правеле. Абе ако ништо друго имам идеја јака ама не е за јавно. Само ни треба малку да оживее ентузијазмот. Твоево Аџијавление  :laugh:  го сметам за аларм за будење. Збирајте ги старците ако имате контакт оти ентузијазмот е во младите ама и без старца нема ударца.

Tags: