collapse

* Prebaruvanje


The first post content
Како што кажува насловот SUNSUN е брендот.
Еве линк до страната http://www.sunsun-china.com/en/product/class/
Ме интересира дали некој досега има купено од овој бренд и ме интересира дали е задоволен?
Јас конкретно го користам сега нивниот активен јаглен кај дискусите и е екстра.
Ама немам користено ништо од техника, како на пример, канистри, пумпи и слично.
А цените се бајаги поефтини од другите кај нас.

Link

Author Topic: sunsun  (Read 322 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DimitarJ

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 43
 • Posts: 7186
 • Activity:
  6%
 • Karma: 156
  • LID
sunsun
« on: November 14, 2011, 11:32:35 AM »
Како што кажува насловот SUNSUN е брендот.
Еве линк до страната http://www.sunsun-china.com/en/product/class/
Ме интересира дали некој досега има купено од овој бренд и ме интересира дали е задоволен?
Јас конкретно го користам сега нивниот активен јаглен кај дискусите и е екстра.
Ама немам користено ништо од техника, како на пример, канистри, пумпи и слично.
А цените се бајаги поефтини од другите кај нас.

vsutarov

 • Guest
Re: sunsun
« Reply #1 on: November 14, 2011, 11:51:30 AM »
Vidov nesto oprema od niv vo Deksport i cenite ne bea nesto poeftini,a ne ni mnogu poskapi od drugite kineski brendovi.

Offline DimitarJ

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 43
 • Posts: 7186
 • Activity:
  6%
 • Karma: 156
  • LID
Re: sunsun
« Reply #2 on: November 14, 2011, 12:26:35 PM »
Од атман се поефтини, од ресун исто така. Не го знам квалитетот.

Offline DimitarJ

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 43
 • Posts: 7186
 • Activity:
  6%
 • Karma: 156
  • LID
Re: sunsun
« Reply #3 on: November 14, 2011, 12:28:27 PM »
Исто важна работа е што има сигурна гаранција 1 година

Offline ivica74sk

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 43
 • Posts: 11242
 • Activity:
  6%
 • Karma: 377
Re: sunsun
« Reply #4 on: November 14, 2011, 01:19:03 PM »
 Cirkulatorot sto go poracav preku Vlatkozver a od koi sto zede i toj i Malawimk se Sunsun.Gi koristime bez prekin sigurno povekje od edna godina i jas sum prezadovolen.Prvin vretese vo malawito a sega vo morskiot.Mnogu e jak nema zvuk,a magnetot sto go drzi sigurno bi drzel i preku 30mm staklo.Ekstremno jak magnet me ustipa prviot pat meso mi skina.Vo princip od ovoj proizvod jas sum mnogu zadovolen a se nadevam deka i drugite proizvodi im se kvalitetni.

Offline DimitarJ

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 43
 • Posts: 7186
 • Activity:
  6%
 • Karma: 156
  • LID
Re: sunsun
« Reply #5 on: November 14, 2011, 01:50:27 PM »
Тоа сакав да разберам. Некој што користел и знае каков квалитет се.
Штом имаат некој добар производ и другите би требало горе - долу да се слични.

Tags:
 

Users Online Users Online (66)
Members Google (5)