collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by DimitarJ
[Yesterday at 11:08:57 PM]


Мојот 100л Аквариум by DimitarJ
[October 10, 2018, 02:09:31 AM]


RO za 80 Evra ? by DimitarJ
[October 09, 2018, 12:38:52 AM]


Od Ohrid si ako.... by pocttopus
[October 08, 2018, 11:28:00 AM]


RAZNO by pocttopus
[October 08, 2018, 10:43:05 AM]


Контакт страна/ Kontakt strana/ Contact page - mkreef by pocttopus
[October 06, 2018, 06:08:19 AM]


Domasen Tutun by Baron
[September 26, 2018, 11:08:15 AM]


Trevnat nov by Aleksandar Ilievski
[September 25, 2018, 03:24:58 PM]


"The Farewell" by Ivanov Mitko
[September 24, 2018, 11:14:37 AM]


Sreken rodenden by pocttopus
[September 23, 2018, 07:43:53 AM]

Author Topic: Здраво  (Read 377 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tiggaz

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: Aug 2011
 • Location: Skopje
 • Age: 34
 • Posts: 632
 • Activity:
  0%
 • Karma: 64
  • eHost Mk
Здраво
« on: August 05, 2011, 03:06:46 PM »
Здраво на сите јас сум Мартин, незнам кој ќе го прочита постов, но од скоро имам аквариум али навлегов доста длабоко. Мило ми е што постои вакво форумче пошто се утепав од барање на луѓе на фејзбук и никако со ниокј да стапам во контакт. Вака незнам кои се правилата на форумот сега за сега ќе ги прочитам незнам дали смеам да ставам слики и линкови.

Мојот аквариум е на youtube може да ме најдете под user: mctiggaz често си ставам клипчиња па кажете што мислите :)
Are you reaching your potential?

Offline tomce

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: May 2010
 • Location: kumanovo
 • Age: 32
 • Posts: 934
 • Activity:
  0%
 • Karma: 40
  • Интернет Бизнис Македонија
Re: Здраво
« Reply #1 on: August 05, 2011, 03:54:13 PM »
најважно правило е да имаш аквариум(и)

добредојде и слободно поставувај си видеа, дури имаш и секција за претставување на аквариумот од а до ш што се имаш користиш

па претстави го

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 52
 • Posts: 12166
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Re: Здраво
« Reply #2 on: August 05, 2011, 04:18:13 PM »
 56805
Koj gi slusa ribite koga placat ??     http://mkreef.blogspot.com

Offline Neon

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Mar 2011
 • Location: Скопје
 • Age: 22
 • Posts: 140
 • Activity:
  0%
 • Karma: 0
Re: Здраво
« Reply #3 on: August 06, 2011, 04:24:42 AM »
Добредојде!

Offline Ogi

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Oct 2010
 • Location: Kumanovo
 • Age: 32
 • Posts: 1774
 • Activity:
  0%
 • Karma: 85
Re: Здраво
« Reply #4 on: August 06, 2011, 08:50:43 AM »
 56805 na  56048575
Comming soon :)

Offline petreski t.

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Feb 2009
 • Location: skopje
 • Age: 27
 • Posts: 1437
 • Activity:
  0%
 • Karma: 69
Re: Здраво
« Reply #5 on: August 06, 2011, 09:50:39 AM »
 56805 56805

Offline DimitarJ

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 43
 • Posts: 7204
 • Activity:
  6%
 • Karma: 156
  • LID
Re: Здраво
« Reply #6 on: August 06, 2011, 02:20:19 PM »
 56805
Имаш убаво аквариумче. Треба да го претставиш на форумов

Offline Gjuro

 • aquamaniac
 • ******
 • Join Date: Feb 2009
 • Location: Kumanovo
 • Age: 39
 • Posts: 2693
 • Activity:
  0%
 • Karma: 194
Re: Здраво
« Reply #7 on: August 06, 2011, 04:06:43 PM »
 56805 na  56048575

Offline nenad66

 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: Dec 2008
 • Location: Rio- "pena"
 • Age: 52
 • Posts: 6246
 • Activity:
  0%
 • Karma: 226
Re: Здраво
« Reply #8 on: August 08, 2011, 12:31:14 AM »
 56805
se ke bide samo na cosiot brada nema da mu nikne